ANASAYFA
Künye

Gül Şefkat Anaokulu

İstanbul - Başakşehir
        
Servis Durumu

1 farklı servis güzergahı vardır
 
Başakşehir
Program Seçenekleri
 
Haftanın 5 tam günü
 
Haftanın 5 yarım günü
 
Haftanın 3 yarım günü
 
Oyun grubu
Yaş Grupları
 
24 - 36 ay
 
36 - 48 ay
 
48 - 60 ay
 
60 - 66 ay
Genel Özellikleri

GÜL ŞEFKAT ANAOKULU, Davranış Bilimci, eğitimci Zübeyde DAŞKIRAN tarafından 2007 yılında Başakşehirde kurulmuştur.Başakşehirde Piramit şubesiyle birlikte İstanbul'da toplam üç şubesiyle hizmet vermektedir.18 yıllık bilgi ve tecrübe birikimi ve deneyimli kadrosuyla Şefkat ailesi olarak çocuklarımizı geleceğe güvenle taşıyabilmek için büyük bir gayret ve üretkenlik içindeyiz.

İnsan hayatında altın dönem dediğimiz,karakter ve kişiliğin oturduğu, beynin hızla büyüdüğü 3-6 yaş döneminde, anaokulu eğitimi kaçınılmazdır. Başakşehirimizde her geçen gün anaokullarının sayısının artması da bu bilincin yerleştiğinin bir göstergesidir.

Mehmet Akif ERSOY'un dediği gibi: Eğitim bir üçgende gerçekleşir."Ev,okul ve mahalle." Bu veciz sözden yola çıkarak,Gül ŞEFKAT ailesi olarak üçgenin okul boyutunu, elinden ve dilinden emin olunan temiz bir toplumun inşası için,çocuklarımıza sabır ve şefkatle erdem yüklemek,mühendislik ruhunu aşılamak ve uyanık bir zekaya sahip olmaları için yola çıktık.

Eğitim üçgeninin diğer boyutu olan bilinçli aileyi oluşturmak için de,okulumuzda haftada bir danışmanlık hizmeti(Anne bilinçlendirme seminerleri) verilmektedir.

Geleceğin akademisyenleri, çağın getirdiği teknolojik yeniliklerden istifade edebilsin diye okulumuzda interaktif ,dijital destekli eğitim verilmektedir.

09.00-16.00 saatleri arasında eğitim veren okulumuz, çalışan anneleri de düşünerek, 07.00-19.00 saatleri arasında çalışan anne çocukları için hizmet vermektedir.

Hayat oyundan ibaret değildir ancak,hayatta bir çok şey oyunla öğretilir gerçeğinden yola çıkarak, eğitimin sıkmadan, eğlendirerek, sevgi ve şefkatle verilmesiyle kalıcılık sağladığı inancındayız.

Sabah kahvaltısı


Sabah kahvaltımız 09:30' dadır. Menümüzde en kaliteli markalardan son kullanma tarihlerine dikkat ederek seçtiğimiz tereyağı, bal, zeytin, peynir, tahin, pekmez, tost, ıhlamur bulunmaktadır.

Öğle yemeği


Öğle yemeğimiz 12:30' dadır. Menümüzde fırında izmir köfte, fırında balık, dolma, mercimek çorbası, pirinç veya bulgur pilavı gibi Türk mutfağının enfes lezzetleri bulunmaktadır. Yemek listemizi hazırlarken çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel gelişimleri için en iyi etkiyi yapabilecek menüleri hazırlamaya gayret ediyoruz.

İkindi kahvaltısı


Gün içerisindeki yoğun aktivitelerde enerji kaybeden çocuklarımızın enerjilerini yerine koymayı hedeflediğimiz ikindi kahvaltısında ev yapımı poğaça, açma, börek, kurabiye, puding ve meyvelerle zenginleştirilmiş bir menü sunulmaktadır.

Tüm yemeklerimiz hijyen kurallarını çok dikkat ederek uyguladığımız kurum mutfağında aşçımız tarafından hazırlanmaktadır ve kurucumuz dahil tüm öğretmenlerimiz ve personelimiz de aynı yemeği yemektedir.

Uyku odamızın temizliği ve havalandırılması düzenli olarak kaliteli temizlik malzemeleri ile yapılmaktadır. Öğle yemeğinden sonra ihtiyaç duyan çocuklarımız için uyku saatimiz mevcuttur. Nevresimlerimiz haftada 1 kez değişmekte olup veliler tarafından getirilmektedir. İhtiyaç olması durumunda kurumumuzda da yedek nevresimlerimiz vardır.


Branşlar
 • Türkçe dil etkinliği
 • ingilizce
 • dans
 • seramik

Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş
Arkadaşına Gönder
Eğitim Programı

Okulumuzda teorik ve pratik uygulamada montessori araçlarıyla, montessori egitimi verilmektedir.

İlköğretim çocuklarına yönelik Manevi Değerler eğitimimiz(sınır yaş 12) Cumartesi günleri 12.00-15.00 saatleri arasında başlamıştır.
Servis Durumu

Kurum yönetimimiz uzmanı olmadığı konularda profesyonel destek almayı ilke edinmiştir. Bu bağlamda servis hizmetini de sektörün önde gelen taşımacılık şirketlerinden birisi ile anlaşmalı olarak sağlamaktayız. Servislerimiz çocuklarımızın güvenliği için hostes eşliğinde hareket etmektedir.

Servis ücretimiz güzergaha göre değişmektedir.

Servis güzergahları
 • Başakşehir
Yaş Grupları

24 - 66 ay arası yaş gruplarına hizmet vermekteyiz. Tuvalet eğitimini tamamlamamış çocuklarımıza tuvalet eğitimi vermekteyiz.

 • 24 - 36 ay
 • 36 - 48 ay
 • 48 - 60 ay
 • 60 - 66 ay
Program Seçenekleri

Haftanın 5 tam günü, 5 yarım günü ve içeriğini velilerimizle birlikte karar vererek oluşturduğumuz oyun grubu seçeneklerimizle oldukça geniş bir program seçeneği yelpazesi sunmaktayız.

Yarım günü seçeneklerimizin başlama ve bitiş saatlerine velilerimiz karar verebilmektedir. Yarım günü seçeneklerimize devam eden çocuklarımız 2 öğün yemeğini bizlerle birlikte yemektedirler. Eğer geliş gidiş saatleri servis saatlerine uyuyorsa servis hizmetimizden yararlanmaktadırlar.

 • Haftanın 5 tam günü
 • Haftanın 5 yarım günü
 • Haftanın 3 yarım günü
 • Oyun grubu
Fiyat Bilgisi

Fiyatlar dışında veliden yılda 1 kez 500 TL kırtasiye masrafı talep edilir.

Kurumumuz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için iletişim bölümünde yazan telefonlardan arayabilirsiniz.
İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi
Zübeyde Daşkıran

Ahmet KABAKLI İlköğretim okulu civarı

Adres
4.etap 1.kısım Kasımpatı sok. v-3 no.02 Başakşehir.

Telefon
0 212 487 59 81
0 507 691 66 40

Web Sitesi
www.gulsefkatanaokulu.com

E-Posta
gulsefkatanaokulu@hotmail.com


Daha Büyük Görüntüle


Başakşehir AnaokullarıSitemizde bulunan içeriklerin bütün hakları Anaokulumuz.net'e aittir. İzinsiz kullanılması ve kopyalanması yasaktır.
Makalelerde bulunanan içerikler bilgi amaçlıdır, tedavi veya benzeri yöntemler için kullanılmaz. Bu durumlar için uzman kişilere danışınız.