ANASAYFA
Künye

Minikler Sarayı Anaokulu

İstanbul - Avcılar
        
Servis Durumu

5 farklı servis güzergahı vardır
 
Ambarlı
 
Gümüşpala
 
Parselli
 
Cihangir
 
Esenyurt
Program Seçenekleri
 
Haftanın 5 tam günü
 
Haftanın 5 yarım günü
 
Oyun grubu
Yaş Grupları
 
24 - 36 ay
 
36 - 48 ay
 
48 - 60 ay
 
60 - 66 ay
Genel Özellikleri

4 katlı binamızın birinci katında danışma ve karşılama bürosu, ikinci katta derslikler ve oyun odası, üçüncü katta uyku odası, mutfak, yemekhane, bodrum katta da top havuzu ve müdür odası vardır. Her katta wc mevcuttur.

Uyku saatimiz 13:30 - 15:00 arasındadır. Uyku odamız her gün düzenli olarak kaliteli temizlik malzemeleri ile temizlenir. Nevresimler haftada 1 kez veliler tarafından getirilip değiştirilir ancak kurumumuza ait temiz nevresimler mevcuttur.

Yazın öğrencilerimizi hafta 2 veya 3 kez havuza götürmekteyiz. Havuz kullanım ücretleri velilerden talep edilmekle birlikte taşımacılık hizmeti kurumumuzun servisleri ile ücretsiz yapılmaktadır.

Sabah kahvaltımız 09:30 - 10:00 arasında olup lider markaların ürünleri kullanılarak kurumumuzun mutfağında hazırlanmaktadır. Menüde genelde süt, peynir, zeytin, havuç rendesi, domates, salatalık ve zaman zaman tost olmaktadır.

Öğle yemeğimiz 12:30 - 13:00 arasındadır. Son kullanma tarihi defalarca kontrol edilen kaliteli markaların ürünleri ile kurum mutfağımızda hazırlanan yemeğimizi kurucumuz dahil tüm personelimiz ve çocuklarımızla birlikte kurum yemekhanemizde yemekteyiz.

İkindi kahvaltımız 15:30 - 16:00 arasındadır. Menü de meyve, hamur işi, çikolatalı ekmek ve mısır gevreği seçeneklerinden bir veya birkaçı olabilmektedir.

Mesai saatlerimiz hafta içi 07:00 - 19:00 olup haftasonu tatildir. Güvenlik kurumumuzun en değer verdiği konular arasındadır ve bu sebeple 1 adet güvenlik personeli istihdam etmekteyiz.


Branşlar
 • Bilgisayar
 • Matematik
 • Müzik ve ritim
 • Drama
 • Temel sanat eğitimi
 • Dans ve jimnastik

Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş
Arkadaşına Gönder
Eğitim Programı

İYİ BİR " OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ "BAŞARILI BİR GELECEĞİN TEMELİDİR.Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun olarak hazırlanmış ve yaş gruplarına göre etkinliklerle desteklenmiş çağdaş bir eğitim programı uygulanan anaokulumuzda eğitim ve öğretim adına yüksek standartlarda hizmet vermekteyiz.

Eğitim programları,projeler,geziler,sosyal etkinlikler ve aile katılımları ile desteklenmektedir.

Çocukların yaş aralıklarına göre düzenlenen yarım gün ve tam gün olarak program seçenekleri vardır.

Eğitim Hedeflerimiz:


Amacımız;kendisine güvenen ve bu güveni özgürce ifade edebilen,sorumluluk alabilen ve sorunlara çözüm üretebilen ,öğrenme isteği duyan,insanı,hayatı,çevreyi seven, yaratıcı,meraklı,aktif ve neşeli,mutlu ve huzurlu çocuklar yetiştirmektir.

Eğitim programlarımız bu amaç doğrultusunda hazırlanmış olup alanında deneyimli öğretmenlerimiz tarafından uygulanmaktadır.

Servis Durumu

Kurumumuza ait servisimizle öğretmen refakatinde çocuklarımız kapılarının önünden alınır ve yine kapılarının önüne teslim edilirler. Aramıza yeni katılan bir öğrencimizin evinin yerine göre güzergahımız ayarlanabilmekte ve problem yaşanmamaktadır.

Servis güzergahları
 • Ambarlı
 • Gümüşpala
 • Parselli
 • Cihangir
 • Esenyurt
Yaş Grupları

Kurumumuzda tuvalet eğitimini tamamlamamış çocuklarımıza tuvalet eğitimi verilmektedir.

 • 24 - 36 ay
 • 36 - 48 ay
 • 48 - 60 ay
 • 60 - 66 ay
Program Seçenekleri

Kurumumuzda okula başlamış öğrencilere okul sonrası öğretmenler refakatinde etüd yapabilecekleri etüd grubumuz vardır.

Sabah grupları 07:00 - 13:00, öğleden sonra grupları 12:00 - 17:00 arasındadır. Tüm öğrencilerimiz istediği taktirde servis hizmetinden faydalanabilmektedirler. Sabahçı grubumuz sabah kahvaltısı ve öğle yemeği, öğlenci grubumuz öğle yemeği ve ikindi kahvaltısını kurumumuzda yemektedirler.

 • Haftanın 5 tam günü
 • Haftanın 5 yarım günü
 • Oyun grubu
Fiyat Bilgisi

Servis ücretimiz güzergah ve uzaklığa göre 70 TL - 100 TL arasında değişmektedir. Anaokulu ücretlerimiz de program seçeneklerimize göre değişiklik gösterip 200 TL - 500 TL arasındadır. Fiyatlarımıza KDV dahildir.
İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi
Remziye Özgür

Avcılar lisesinin arka sokağında olup hükümet konağına 100 metre uzaklıktadır.

Adres
Cihangir Mahallesi Civa Caddesi No:25

Telefon
0 212 422 00 70
0 541 691 83 66

Web Sitesi
www.miniklersarayi.com
Sitemizde bulunan içeriklerin bütün hakları Anaokulumuz.net'e aittir. İzinsiz kullanılması ve kopyalanması yasaktır.
Makalelerde bulunanan içerikler bilgi amaçlıdır, tedavi veya benzeri yöntemler için kullanılmaz. Bu durumlar için uzman kişilere danışınız.