ANASAYFA

Güngören Anaokulları

Kange Anaokulu
Kange Anaokulu

"Güngören anaokulları" arasındaki Kange Anaokulu, 23 yıldan bu yana engin deneyimi ile hizmet veren Karge Anaokulu 300 m2 kapalı, 200 m2 açık olmak üzere oldukça geniş bir alana sahiptir. Kadromuzda Milli Eğitim Bakanlığı' ndan atanmış 4 öğretmen ve 2 yardımcı öğretmen mevcuttur. Her katta 2 sınıf ve bale salonu... 

 
"Güngören Anaokulları" listesi Güngören bölgesinde faaliyet gösteren anaokulu, kreş, çocuk yuvası ve gündüz bakımevi özellikli kurumların genel özellikleri, fiyatları, servis ücretleri, program seçenekleri, yaş grupları ve iletişim bilgilerine tamamen güncel olarak ulaşabilmeniz için hazırlanmıştır.


Serpil Adalı
Anaokulu Öğretmeni


12.10.2012 | 43 Yorum

Ana sınıfı İçin İstenen Malzemelerin Listesi ve Fiyatı

Her eğitim öğretim yılı ile birlikte bazı anaokulları istenen malzemelerin listesini veliler ile paylaşırken bazıları böyle bir uygulama içerisine girmez. Ana sınıfında ihtiyaç duyulan malzemeler nelerdir ? Ana sınıfı malzeme listesinin toplam fiyatı ne kadardır ? soruları velilerin cevap aradığı başlıca sorular arasına girer.

Devamı için tıklayın
Tavsiye Ettiklerimiz
 
Anaokulunda İlk Gün Problemleri
Eda Gökduman - Psikolog
 
Anaokulu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Serpil Adalı - Anaokulu Öğretmeni
 
Gripten Korunma Yolları
Dr. Serhat Uprak - Aile Hekimi
 
Çocuklarda Grip
Dr. Serhat Uprak - Aile Hekimi
 
Çocuklarda Hiperaktivite ve Tedavisi
Serpil Adalı - Anaokulu Öğretmeni
Tüm konular için tıklayın
Okulunuzu Ekleyin

ANAOKULUNUZU
ÜCRETSİZ KAYDEDİN!

Gelin modern çağın getirdiği zamansızlık kavramıyla mücadele eden ve var olan kısıtlı zamanında daha doğru seçim yapmak zorunda olan anne babalara birlikte yardımcı olalım.

Siz eğitim kurumları olarak tamamen ücretsiz bir şekilde kaydınızı olun ve kurumunuzu anlatın, onlar da en değerli varlıklarını emanet edecek sizleri çok daha hızlı ve zahmetsiz bir şekilde incelesin.Sitemizde bulunan içeriklerin bütün hakları Anaokulumuz.net'e aittir. İzinsiz kullanılması ve kopyalanması yasaktır.
Makalelerde bulunanan içerikler bilgi amaçlıdır, tedavi veya benzeri yöntemler için kullanılmaz. Bu durumlar için uzman kişilere danışınız.